wz
logo ČOS

TJ Sokol Žižkov IPoslední zápasy

  • 12.3. 2016 18:00

  • Žižkov - Řepy
  • 2:3 (-13, 23, -20, 18, -7)
  • 13.3. 2016 10:00

  • Žižkov - Řepy
  • 0:3 (-22, -11, -15)

Příští zápasy

  • ?? 9. 2016 ??:??

  • ??? - Žižkov
  • ?? 9. 2016 ??:??

  • ??? - Žižkov

Partneři:

logo PRE

Aktuality

Výsledky podzimní části soutěže - sezóna 2015/2016

Rozpis a výsledky jarní části soutěže - sezóna 2015/2016


9.2.2016

Pražské drby!

poslední výjezd jsme absolvovali na palubovku Hradce Králové. I v tradičně nepříjemné atmosféře východočeské haly jsme se dokázali bodově prosadit a odvézt si čtyři body za sobotní vítězství 3:1 (-18, -22, 9, -23) a nedělní tiebreak 2:3 (-27, 18, 21, -19, 12).

Již tento víkend nás čekají poslední zápasy sezóny. Na Žižkově přivítáme v pražském derby SK Španielku Řepy. Přijďte nás tedy podpořit na galerku a před pauzou si naposledy zafandit.

Plakat

Těšíme se na Vás!

24.2.2016

TJ Sokol Žižkov - VK Hronov!

Před volným víkendem jsme odehráli dvojzápas s pražskými rivalkami z Řep. Po vlažném úvodu pátečního i sobotního utkání jsme soupeřky dostali pod tlak a nedopustili ztrátu bodů. Z venkovních zápasů jsme si odvezli cenná vítězství 0:3 (-24, -20, -17) a 1:3 (24, -19, - 25, -16).

Tuto sobotu a neděli přivítáme na domácí palubovce hráčky východočeského Hronova, na které v tabulce ztrácíme jediný bod. Přijďte nás tedy podpořit na Žižkov a pomoci k lepšímu umístění.

Plakat

Těšíme se na Vás!

9.2.2016

SK Španielka Řepy vs. TJ Sokol Žižkov!

Uplynulý víkend jsme odehráli domácí zápasy s nováčkem 1. ligy žen z Hradce Králové. V pátečním utkání jsme především díky kvalitnímu servisu a úspěšným blokům nedovolili soupeřkám zdramatizovat průběh zápasu a zvítězili 3:0 (11, 21, 12). Přestože jsme v sobotním klání neustále doháněli náskok východočešek, v závěru setů jsme dokázali otočit opět s jednoznačným konečným výsledkem 3:0 (21, 21, 22).

Tento pátek a sobotu nás čeká "výjezd" na druhý břeh Vltavy, kde se utkáme s hráčkami SK Španielka Řepy. Přijďte nás tedy podpořit v pražském derby a pomoci získat uklidňující body.

Plakat

Těšíme se na Vás!

2.2.2016

Milí fanoušci,

první zápasy druhé fáze jsme odehráli na palubovce VK Hronov, kterému jen těsně unikl postup do horní skupiny. Tradičně silnému soupeři v domácím prostředí jsme v sobotu úspěšně vzdorovali a i přes několik významných chyb rozhodčích zvítězili ve zkrácené sadě (-19, 21, -25, 24, -11). Nedělní utkání se bohužel neslo ve znamení únavy a i přes vyrovnané koncovky jsme nedokázali sebrat soupeřkám jediný set (22, 22, 19).

Nadcházející víkend nás čekají zápasy s TJ Slavií Hradec Králové. S papírově slabšími soupeřkami se budeme snažit získat do tabulky cenné body. Přijďte nás proto v pátek večer a v sobotu v poledne podpořit na žižkovskou galerku.

Plakat

Těšíme se na Vás!

6.1.2016

Hola hola, Sněvulák volá!

Po neúspěšném sokolském derby v Nuslích nás tento víkend čekají poslední zápasy základní části. Na domácí palubovce se utkáme s hráčkami Pedagogické fakulty z jihu Čech, jistými konkurentkami ve spodní skupině.

Přijďte nás tedy v boji o cenné body podpořit na žižkovskou galerku, kde na Vás bude čekat i drobné občerstvení.

Plakat


6.1.2016

Všechno dobré v novém roce!

Po vánoční pauze nás čeká další sokolské derby. V pátek večer a v sobotu dopoledne změříme síly s hráčkami TJ Sokol Nusle.

Doufáme, že nám zachováte přízeň i v nastávajícím roce a přijdete nás podpořit na nuselskou galerii.

Plakat


9.12.2015

Milí fanoušci,

o víkendu jsme se vypravili spolu s některými z Vás na výjezd do Dobřichovic. Díky bouřlivé atmosféře a týmovému nasazení jsme dokázali favorizované soupeřky připravit o důležité body. V pátečním zápase jsme po dramatické koncovce čtvrtého setu podlehli ve zkrácené sadě (20,-19,24,-19,11). Odvetu jsme však zvládli na jedničku a v sobotu zvítězili ve třech setech (-19,-20,-21).

Nadcházející víkend nás čekají rozhodující zápasy o možnost postupu do horní skupiny. Na domácí palubovce se utkáme s hráčkami Rokycan. Přijďte nás tedy v tomto kalendářním roce naposledy podpořit na žižkovskou galerku.

Plakat1.12.2015

Milí fanoušci,

po víkendové pauze nás čekají další zápasy základní části. Sokolské derby s Dobřichovicemi tentokrát sehrajeme na palubovce soupeřek, které po první polovině vedou tabulku naší skupiny.

Přijďte nás tedy v pátek večer a v sobotu dopoledne podpořit do nedalekých Dobřichovic a ukázat sílu žižkovského kotle :)

Plakat18.11.2015

TJ Sokol Žižkov vs. VK ČEZ České Budějovice!

O uplynulém víkendu jsme se přehoupli do druhé poloviny základní části. Proti PF České Budějovice jsme na palubovce soupeřek odehráli vyrovnané zápasy. V pátek i v sobotu jsme sice ztratili úvodní sadu, přesto jsme dokázali získat plný počet bodů a v tabulce se tak dotáhnout blíže třetímu postupovému místu.

Již pozítří přivítáme doma obhájce loňského titulu VK ČEZ České Budějovice. Přijďte nás tedy v pátek i v sobotu od půl sedmé večer podpořit na žižkovskou galerku.

Plakát3.11.2015

Sokolské derby!

po sváteční pauze nás opět čekají zápasy v domácím prostředí. Naposledy jsme změřili síly s hráčkami západočeských Rokycan. V pátečním utkání jsme i přes vyrovnanou hru nedokázali soupeřkám sebrat jediný set (21, 21, 23). V sobotu se však role obrátily a především díky bojovnosti jsme dokázali získat první body v této sezóně (-20, -18, -20).

Přijďte nás tento pátek večer a v sobotu v poledne podpořit na Žižkov a pomoci zůstat na vítězné vlně i proti tradičnímu pražskému rivalovi z Nuslí.

Plakát3.10.2015

TJ Sokol vs. TJ Sokol!

úvodní zápasy letošní sezóny jsme sehráli na palubovce VK ČEZ České Budějovice. Nepřesnost na přihrávce, kvalitní blok soupeřek a množství chyb na riskovaném podání předznamenaly průběh utkání, a tak než jsme se stihli rozkoukat byl první set za námi. Ve druhé sadě jsme již dokázali se soupeřkami držet krok a dostat se do vyrovnané koncovky, kterou jsme však bohužel nezvládli dotáhnout do vítězného konce. Třetí set se hrál opět v režii jihočeských hráček, a tak jsme páteční zápas prohráli 3:0 (15, 22, 16).

Do sobotního zápasu jsme vstoupili sebevědoměji. Díky přesnějšímu přijmu a kvalitnímu servisu, který dělal soupeřkám potíže, jsme získali první sadu. Další průběh utkání však nedal zapomenout na páteční prohru - zhoršení našeho servisu i přihrávky a nekvalitní blok vedly k prohře 3:1 (-21, 15, 13, 16).

Tento víkend nás čekají první domácí zápasy s hráčkami TJ Sokol Dobřichovice. Přijďte nás v sokolském derby podpořit na žižkovskou galerku a pomoci získat první body v této sezóně.

Doufáme, že nám zachováte přízeň i v letošní sezóně a za dva týdny se uvidíme na Žižkově.

Plakát7.10.2015

Zdravíme fanoušky v sezóně 2015/2016,

po půlroční pauze nás čekají první zápasy nového ročníku 1.ligy žen. Tento víkend se utkáme s hráčkami VK ČEZ České Budějovice, které budou obhajovat loňské prvenství v soutěži.

Během volna jsme však nezaháleli a kromě tradiční letní přípravy v Náchodě absolvovali nově i kondiční soustředění na Sázavě. Zároveň jsme si léto zpříjemnili turnajem 46.ročníku Vranovského léta, kde jsme obsadili 2.místo. Po dramatickém semifinále s hráčkami PF České Budějovice, které jsme porazili po prvním prohraném setu až v tie-breaku, jsme ve finále podlehli moravskému výběru, složenému z hráček zahraničních soutěží, české extraligy a první ligy. Ve druhé polovině záři jsme se zúčastnili oblíbeného Burčákového turnaje ve Znojmě. Přestože jsme se na tento kvalitně obsazený přípravný turnaj vypravili v oslabené sestavě, odehráli jsme vyrovnané zápasy s dalšími družstvy 1.ligy a obsadili nakonec 4.místo.

Doufáme, že nám zachováte přízeň i v letošní sezóně a za dva týdny se uvidíme na Žižkově.

Plakátvolejbal
©2009 ;-J